E-Twinning dalībnieku tikšanās un praktiskā nodarbība

13.03.2023. Valmieras 2. vidusskolā norisinājās eTwinning projekta dalībnieku tikšanās un sadarbība. Pasākumā piedalījās Valmieras 2.vidusskola, Valmieras Viestura vidusskola, Valmieras Jaunatnes centrs “Vinda”, Daugavpils Bērnu un Jauniešu centrs “Jaunība”.

Daugavpils dalībnieki pievienojās attālināti ZOOM tiešsaistē.

Skolēni veidoja papīra tiltus, ievērojot dotos kritērijus un tos prezentēja.

Skolēni arī demonstrēja savas konstrukcijas, ko līdz šim ir gatavojuši projektā. Skolotāji dalījās ar savu pieredzi, paveikto un dažādiem darbu paraugiem.

Skolēnu otrs uzdevums bija izgatavot auto,  kurš darbojās ar gaisa dzinēju, veikt tā testēšanu un uzlabošanu, novērtēt, vai auto brauc taisni, fiksēja ar mērlenti nobraukto attālumu.

Pasākuma rezultātā tika izveidoti  kreatīvi un radoši tilti no papīra un kartona,   kustīgas automašīnas no otrreiz pārstrādātiem materiāliem. Veidošana un dizains, testēšana un  uzlabošana, prezentācija un pieredzes apmaiņa. Bija interesanti un forši, mēs varam sadarboties un sazināties no dažādām pilsētām.

Skolēni ieguva jaunu pieredzi, iepazinās klātienē ar citiem projekta dalībniekiem.