Novembris- Valsts svētku mēnesis

Viens no mūsu Latvijas mīlestības avotiem ir vēstures izzināšana. 11.novembrī Valmieras 2.vidusskolas skolēni kopā ar ģimenēm piedalījās Lāčplēšu dienai veltītā gājienā mūsu pilsētā.
Svarīga ir tēvzemes pazīšana.

17.novembrī sākumskolēni meistarklasēs paplašināja savu erudīciju par Latviju: atklāja sev jaunus faktus, iepazina tuvāk Latvijas dabu un novadus, izdziedāja Latvijā zināmas dziesmas, kā arī pagatavoja savu grāmatzīmi, rotājot to ar latvju rakstiem.16.novembrī svētku koncerts “Latvijas leģendas mūzikā”.
Trešais avots ir latviešu valodas cienīšana un izkopšana.

No 14. līdz 21. novembrim skolēniem bija iespēja pilnveidot latviešu valodas rakstu darbu kultūru un pārbaudīt savas prasmes 1. – 4.klašu glītrakstīšanas konkursā. Katrai klašu grupai tika izvēlēts patriotisks teksts. Konkursa darbus vērtēja gan skolēni, gan skolotāji. Skolēnu balsojums noteica katras klašu grupas simpātiju balvas ieguvēju, bet skolotāju balsojums noteica katras klašu grupas 1. – 6.vietas ieguvējus.

Tu esi Latvija

Šo pašu svētāko