Atklāj sevī radošās spējas!

Otrdien, 17.janvārī, Valmieras 2.vidusskolas 5.a klases skolēni ,kopā ar klases audzinātāju Oksanu Jakovļevu ,apmeklēja koprades darbnīcu DARE, kas atrodas Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolas telpās . Tā ir vieta, kurā ikviens var atklāt savu radošumu un uzņēmēja garu.

Pasākumā, darbnīcas DARE speciālisti, raisīja bērnos interesi par tehnoloģijām un dažādām radošām nodarbēm, kas nākotnē var kļūt arī par skolēnu profesiju.

5.a klases skolēni aktīvi  piedalījās radošajā darbnīcā , kurā katrs individuāli varēja  radoši izpausties, veidojot orģinālu dizainu savam auduma maisiņam. Tā bija lieliska dāvana pašiem sev un arī rūpes par ekoloģiski tīru vidi.

Skolēni paplašināja savu redzes loku un guva iedvesmu radošām aktivitātēm, kas nākotnē var kļūt arī par viņu karjeru sociālās uzņēmējdarbības jomā.

Paldies  sadarbības partnerim VAA un īpaši izglītības un karjeras projektu vadītājai Innai Purmalei par šo iespēju.

Pedagogs karjeras konsultants, Lolita Eklone