Iepazīst viesmīlības jomu!

11.novembrī, Valmieras 2. vidusskolas 9.a klases skolēniem bija iespēja viesnīcā “Wolmar” iepazīt visdažādākās viesmīlības jomas profesijas.

Jau ienākot viesnīcā, jauniešus jautri svilpodams, sveicināja papagailis Čārlijs, kurš prot arī sasveicināties dažādās valodās.

Viesnīcas direktore Liāna Dance iepazīstināja jauniešus ar viesu uzņemšanas dienestu, restorāna dienestu un saimniecisko dienestu, izrādīja viesnīcas restorānu, standarta istabiņu un SPA zonu, kā arī pastāstīja par prasmēm un zināšanām uzņēmējdarbībā . Jaunieši iepazina viesmīlības jomā nepieciešamās profesijas –uzņēmuma īpašnieks, vadītājs, reklāmas veidotāji, pavāri un viesmīļi u.c. , kā arī ieguva informāciju par to,kā tiek piešķirtas zvaigznītes viesnīcām.
Jaunieši atzina, ka ekskursija uz viesnīcu ļāva viņiem tuvāk iepazīt viesmīlības jomu, lai izpētītu un analizētu, kura profesionālā joma tieši viņiem interesētu visvairāk un pieņemtu apzinātus, mērķtiecīgus karjeras lēmumus savas nākotnes plānošanā.

Paldies par sadarbību 9.a klases audzinātājai Viktorijai Jupatovai.

Lolita Eklone
Valmieras 2. vidusskolas pedagogs – karjeras konsultants