Izzina iespējas apgūt profesijas!

Trešdien, 18.janvārī, Valmieras 2.vidusskolas 9.b klases skolēni devās izzinošā  mācību ekskursijā uz Valmieras tehnikumu , lai paplašinātu savu redzes loku un iepazītos ar iespējām apgūt daudzveidīgas profesijas, kas ir pieprasītas mūsdienu darba tirgū un nodrošina darba iespējas pēc skolas pabeigšanas.

Jaunieši ekskursijas laikā iepazinās ar Valmieras tehnikuma ēku, mācību kabinetiem, laboratorijām, izglītības iespējām, skolas un studentu viesnīcas vidi.

Tehnikums ir viena no iespējām iegūt ne tikai profesiju, bet arī vienlaikus kvalitatīvu vidējo izglītību un būt konkurētspējīgiem startējot arī konkursos uz studiju vietām.

Turpināt apgūt vidējo izglītību savā skolā vai doties apgūt profesiju ir grūta izvēle, kas pārdomāti jāveic pašiem skolēniem, atbildot sev uz jautājumiem ko es gribu, ko es varu, ko man vajag, lai sasniegtu savus karjeras mērķus.

Paldies par sadarbību pasākuma norisē klases audzinātājai Līgai Priedei

Pedagogs karjeras konsultants- Lolita Eklone